poniedziałek, 16 czerwca 2014

Makijaż ślubny i fryzury

Stało się już niemal tradycją że podczas różnego rodzaju wydarzeń w naszym salonie,np. dni otwartych, mogą Panie korzystać z porad makijażystek i skorzystać z makijażu próbnego całkowicie za darmo. 
Dzisiaj prezentujemy Paniom 2 zaprzyjaźnione wizażystki które uświetniły swoją obecnością Dzien Otwarty ktory odbyl sie 13 czerwca 2014.

Pani Magda Chwiejczak oraz Pani Ewelina Wadowska z pełnym zaangażowaniem poświęciły się naszym klientkom i sprawiły że wszystkie wyszły od nas tego dnia odmienione. Makijaże były piękne, absolutnie prfesjonalne i spełniły wszystkie nawet bardzo wymagające oczekiwania.

Pani Magda to wizażystka z zamiłowania. Jak sama o sobie mówi: wiżaż to jej pasja, coś co daje wiele radości i satysfakcji. Uwielbia widzieć zadowolenie na twarzach klientek, którym wykonuje makijaż. 
Pani Magda ukończyła kurs wizażu w Prestiżowej Pracowni Stylu Moniki Butryn. Od tego czasu brała udział w targach Beauty Days podczas, któych wykonywała wiosenne metamorfozy do sesji zdjęciowej oraz makijaże modelek podczas wyborów miss studentek Lublina. 
Podajemy nr telefonu do Pani Magdy - specjalisty ds wizażu 793 203 104, gdyż jej strona internetowa jest jeszcze w budowie. Jak tylko powstanie w pełnej krasie podamy oczywiście namiary. 
Pani Ewelina na co dzień współpracuje z Instytutem Fryzur IF Studio.  Jest specjalistką do spraw rozwoju osobistego i kreowania wizerunku, trenerem, kolorystką, stylistką, wizażystką. Zajmuje się doradztwem i szkoleniami z dziedziny kreowania wizerunku indywidualnego i biznesowowego, savoir-vivre'u oraz komunikacji interpersonalnej. Profesjonalistka w 100%, przemiła i w pełni zaangażowana w to co robi, widać że sprawia jej to mnóstwo przyjemności. 

Wszystkie szczegółowe informacje o Pani Ewelinie i oczywiście kontakt znajdziecie na stronie http://wadowska.com. 

Naszym gościem była także Pani Bożenka Kujawa - stylistka fryzur z IF Studio. Dzięki niej, nasze klientki nie tylko zostały pięknie pomalowanie ale także mogły wyobrazić sobie fryzurę ślubną najlepiej komponującą się z wybraną suknią ślubną oraz ślubnym makijażem. 

Polecamy stronę http://ifstudio.lublin.pl i oczywiście Panią Bożenkę, która z włosów tworzy prawdziwe cuda. Wszystkie Panie serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas oraz energie, zaangażowanie i kreatywność. Było nam bardzo miło. Mamy nadzieję ze niedlugo spotkamy się przy kolejnych wydarzeniach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza