poniedziałek, 16 czerwca 2014

Dzień Otwarty - relacja

Już po raz drugi miały Panie szansę wziac udział w Dniu Otwartym naszego salonu. 
Tym razem spotkałyśmy się 13 czerwca by troszkę odczarować pechowy podono piątek 13-go ;)
Na ten dzień przygotowane były liczne atrakcje. Poza mierzeniem sukni mogły Panie skorzystać z bezpłatnego makijazu ślubnego oraz konsultacji fryzjerskiej i doboru fryzury. Na Pani które tego dnia zdecydowały sie na kupno sukni czekały rabaty na zakup biżuterii oraz welonów i ozdób do włosów. Wszystkie obecne tego dnia Panie wzięły udział w losowaniu, które odbyło sie o godzinie 18.
Szczęście dopisało Pani Katarzynie Rubce, która wylosowała bon rabatowy w wysokości 5% na zakup sukni ślubnej oraz Paniom: Joannie Gajos i Monice Kowal które wylosowały bony rabatowe w wysokości 15% na zakup biżuterii ślubnej z kryształów Swarovskiego. Bony sa ważne do 30lipca. Zapraszamy do odbioru nagród i serdecznie gratulujemy. 
Jeszcze raz olbrzymie podziekowania kierujemy do Pani Magdy Chwiejczak i Pani Eweliny Wadowskiej za absolutnie obłędne makijaże oraz Pani Bożenki z IF Studio za cudowne fryzury. 
Wiecej informacji o naszych gościach znajdziecie w poprzednim poście: http://suknieslubne-vestido.blogspot.com/2014/06/makijaz-slubny-i-fryzury.html?spref=fb
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

Bardzo dziękuje za obecność i przemiłą atmosferę. Pozdrawiamy serdecznie

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza