poniedziałek, 1 lipca 2013

Biżuteria Swarovski

Na pewno część naszych klientek już wie, że w naszym salonie możecie znaleźć poza sukniami ślubnymi szereg dodatków ślubnych, w tym także biżuterię ślubną. I o tym dzisiaj ;)

Tylko u nas Przyszłe Panny Młode znajdą największy wybór biżuterii ślubnej z oryginalnych kryształów Swarovskiego oraz z perełek. Mają Panie nie tylko możliwość kupna w atrakcyjnych cenach, ale także wypożyczenia biżuterii za pół ceny. Mogą Panie wybrać całe komplety, wybrać poszczególne elementy, np. same kolczyki lub skomponować swój oryginalny zestaw z kilku kompletów.

Biżuteria z kryształów Swarovskiego jest idealna na uroczystość ślubną. Kryształy są bardzo delikatne, pięknie odbijają światło. Dodatek pereł nadaje im niezwykle szykowny wygląd, choć same w sobie także są bardzo subtelne i eleganckie. Kryształy pasują do każdej kreacji, tej delikatnej i tej mocno już samej w sobie błyszczącej. Będą odpowiednie zarówno do śnieżnobiałej sukni jak i do sukienki w kolorze ecru czy kości słoniowej.

Dla tych wszystkich Pań, które jeszcze nie wiedziały że posiadamy w swojej ofercie taką biżuterię oraz dla wszystkich które poszukują biżuterii ślubnej zamieszczam przykładowe zdjęcia:


Jeśli obawiają się Panie, że nie poradzą sobie z doborem biżuterii do sukni - zapraszamy do nas, wspólnie na pewno dobierzemy coś odpowiedniego.

Zapraszam na naszą stronę internetową do zakładki Biżuteria Swarovski - tam mogą Panie przejrzeć wszystkie zdjęcia kompletów - staramy się na bieżąco aktualizować zdjęcia, a szczególnie gorąco zachęcam do obejrzenia biżuterii "na żywo" w naszym salonie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz