środa, 19 grudnia 2012

Dzień Otwarty - relacja

Dzień Otwarty w naszym salonie już za nami, czas więc na krótkie podsumowanie. 
Dzień Otwarty cieszył się sporym zainteresowaniem. Odwiedziło nas wiele Pań, także takich, które nie zapisały się na wyznaczoną godzinę i niestety nie mogły skorzystać z zaplanowanych atrakcji jak mierzenie sukien czy próbny makijaż ślubny, ale otrzymały od nas słodkie upominki,co jest zasługą Pani Anety,która zrobiła te piękne pudełeczka :)Pani Aneta robi przepiękne zaproszenia - możecie je u Nas obejrzeć lub na blogu Pani Anety- link obok :)

 
Wszystkim dopisywały humory i atmosfera była bardzo sympatyczna. 
Makijaże wykonały dla naszych klientek - Pani Daria oraz Pani Małgosia. Obie Panie pozdrawiamy i kierujemy specjalne podziękowania za poświęcony czas i energię :)
Nasze klientki mogły skorzystać ze specjalnie na ten dzień przygotowanych promocji i rabatów na zakup sukni, biżuterii czy dodatków ślubnych w naszym salonie. 
Na koniec odbyło się losowanie bonów wartościowych - 100zł rabatu na zakup sukni ślubnej i 30zł rabatu na zakup biżuterii z oryginalnych kryształów Swarovskiego. Zwyciężczyniom - Pani Ewie i Pani Dorocie serdecznie gratulujemy.
Pozdrawiamy cieplutko wszystkie nasze klientki. Mamy nadzieję że czas spędzony w naszym salonie upłynął Wam równie przyjemnie jak nam. :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza